خروج | اطلاعات کاربر | عضويت | ورود به سايت

English | فارسي
السبت, جوان 15, 2024 15:11:54 

                                                           

درباره ما                                                          

 

شرکت تراکنش پرداز ايرانيان يک شرکت تازه تأسيس در زمينه فناوري اطلاعات بوده واهم فعاليت شرکت متمرکز بر طراحي ، پياده سازي، مديريت ، مانيتورينگ و بهينه سازي ساختارهاي تراکنشي است.

روش مرسوم براي مديريت سيستم هاي عملياتي IT روش مديريت منابع وبا کنترل اپراتوري است. هرچند اين روش خيلي قديمي نيست اما در مقايسه با تکنولوژيهاي جديد روشي سنتي به حساب مي آيد. مؤسسات مالي و بانکها نقش پيشگامي در تعريف نيازبازار و جهت دهي به نوآوريهاي جديد را دارند. از آنجا که يک سيستم تراکنشي مالي نيازمند يک بسترعملياتي بدون خطا و با سرويس دهي بالا است، لذا بحث مديريت و مانيتورينگ تراکنشي از اهميت خاصي برخوردار است. امروزه در کشورهاي پيشرفته خدمات آنلاين مالي با در صد هاي سرويس دهي  حدود 99.999% (5 nines) و 99.99999% (7 nines) ارائه مي شوند . و اين به معني قطعي کمتر از 5 دقيقه در سال است.

 

نوع مديريت يک ساختار IT  به پنج دسته Basic , Managed, Predictive, Adaptive, Autonomic تقسيم مي شود که در اين دسته بندي روش Basic ابتدايي ترين و روش Autonomic پيشرفته ترين روش است. دستيابي به قابليت سرويس دهي بالا و بدون خطا تنها با استفاده از روشهاي پيشرفته امکان پذير است.

اگر سازماني که از روش Basic استفاده ميکند بخواهد با افزايش نيروي انساني و منابع عملياتي درصد سرويس دهي خود را افزايش دهد بايستي متحمل هزينه هاي سنگيني شود وحتي در بعضي سناريوها اين بهبود امکان پذير نيست. و ضرورتاً بايستي استراتژي مديريتي عوض شود. 

قدم اول در تغيير استراتژي فراهم نمودن شرايط مديريت تراکنشي در ساختار هاي موجود و قدم دوم استفاده از ابزار مناسب است.

 

در اين راستا شرکت کار خود را با طراحي و پياده سازي سيستم خرد پرداز (ميکرو پيمنت) که يک پردازشگر تراکنشي تحت وب است آغاز نمود. همزمان با توليد اين محصول فعاليتهاي زيادي نيزدر بخش مديريت و مانيتورينگ انجام شده تا با بکار گيري جديد ترين تکنولوژيها ابزار لازم دراين زمينه را توليد نمايد.

 

در حال حاضر تکنولوژي مانيتورينگ بلادرنگ تراکنشي پياده سازي شده است و اين توان فني وجود دارد که از استراتژيهاي مديريت پيشرفته تراکنشي در سازمانها و مؤ سسات مالي بکار گرفته شود.

 

براي کسب اطلاعات بيشتر با ما تماس  بگيريد.


 


سيستــمهاي پردازش تراکنشــي

بانکداری الکترونیکی

سیستمهای پرداخت اینترنتی

سیستم اطاق پایاپای الکترونیکی(ACH)

سیستم تسویه ناخالص آنی (RTGS)

سیستم تسویه اوراق بهادار الکترونیکی (SSSS)

سیستم تسویه کارت های پرداخت شتاب

چک الکترونیکی

بیمه الکترونیکی

مديريت و مانيتورينگ تراکنشي

استراتژی مدیریت تراکنشی

فنآوری سنجش پاسخ برنامه

مدیریت سطح خدمات(SLM)

اصول قابلیت اطمینان ومیزان دسترسی

استانداردهاي پرداخت

استاندارد صدور و پذیرشEMV4(2000)

استاندارد صدور و پذیرشCEPS 99

استاندارد کاربردهای هوشمند کارت برداشت و کارت اعتباریVSDC ( VIS 1.4.0)

استاندارد کیف پول الکترونیکVCEPS 3.4

 

| خروج | تماس با ما | نقشه سايت | درباره ما | صفحه اصلي