خروج | اطلاعات کاربر | عضويت | ورود به سايت

English | فارسي
الاحد, مي 19, 2024 5:20:41 

 

محصولات                                                       

 

  • سیستم پردازشگر تراکنشی (Web based)

سايت ميکروپيمنت "پرداز" :این یک سیستم پرداخت میکروپیمنت الکترونیکی است که امکان پرداخت، دریافت و انتقال وجه را به صورت آنلاین روی اینترنت برای افراد حقیقی و کسب و کارهای اینترنتی فراهم می کند. مشترکین با یک آدرس پست الکترونیک عضو شده و شماره حساب اختصاصی خود را دریافت می کنند. با استفاده از کلمه عبور و کد رمزمی توان وارد سایت  خرد پردازشده و عملیات انتقال را به سادگی ، در محیط الکترونیکی امن و بصورت آنی انجام داد.

همچنين فروشگاههاي مجازي مي توانند با اضافه کردن انتخاب پرداخت با اين سيستم به راحتي امکانات مناسبي را براي مشتريان آنلاين خود فراهم کنند. مراحل پرداخت به سادگي و تنها با چند کليک انجام مي شود.

 

آدرس سايت : www.ir-pardaz.ir

 

سايت بورس آثار هنري "بوشن" : اين سايت جهت معرفي وهمچنين خريد و فروش آثارهنرمندان طراحي شده است. امکانات زير در اختيار کاربران سايت قرار دارد

 

�
امکان معامله بصورت حراج کالا يا فروش با قيمت ثابت
امکان ايجاد فروشگاه براي افراد حقيقي و حقوقي
امکان پرداخت هزينه هاي سايت با استفاده از سايت پرداز
ابزار مديريت معاملات انجام شده و گزارشگيري
سيستم امتيازدهي و اعتبارسنجي کاربران
استفاده از سيستم پرداخت اينترنتي بانک سامان
 
 

آدرس سايت : www.boashn.ir

 

  • سيستم مانيتورينگ تراکنش پرداز

این ابزار تحت وب بوده و شامل یک بخش مرکزی و چندین بخش جانبی است. بخش های جانبی برای سیستم عاملهای مختلف طراحی شده و وظیفه جمع آوری داده های وضعیت و ارسال آن برای بخش مرکزی را بر عهده دارند. بخش مرکزی نیز با پردازش داده های دریافتی از بخش های مختلف اطلاعات لحظه اي حياتي را در اختيارمديريت سيستم قرار مي دهد . با توجه به نياز ابزارهاي کمکي مختلفي در کنار سيستم مانيتورينگ قرار مي گيرد.در حال حاضر ابزار هاي زير براي اين منظور قابل ارائه مي باشند:

 

  1.  مدیریت بلادرنگ خطا : يکي از مهمترين مباحث مديريت در ساختارهاي تراکنشي موضوع مديريت خطا مي باشد. بروز يک مشکل کوچک در سيستم مي تواند سبب بروز عوارض جانبي شود که گاه اين عوارض در عملکرد کل سيستم اثرات جبران ناپذيري بر جا مي گذارند. علاوه بر اين در بعضي اوقات شناسايي عامل اصلي بروز مشکل به راحتي امکان پذپر نبوده و خود نيازمند صرف زمان زيادي است که اين مسئله باعث نارضايتي کاربران مي شود.در اکثر سيستمهاي اطلاعاتي از روش مديريت منابع استفاده مي کنند. اين روش براي ساختارهاي تراکنشي جوابگو نبوده و بايستي حتماً از  استراتژي مديريت تراکنشي استفاده شود.ابزار " مديريت بلادرنگ خطا" با استفاده از داده هايي که سيستم مانيتورينگ در اختيار مي گذارد ، پردازش و تحليلهاي آني را انجام داده ودر صورت بروز اشکال قبل از اينکه حتي کاربران نهايي متوجه مشکل شوند و مشکل  به شکل عمومي و غير قابل کنتري در بياييد مسئولين را مطلع نموده و اطلاعات لازم و کافي را در اختيار مي گذارد.
  2. مدیریت بلادرنگ پاسخ زمانی :  مهمترين فاکتور سطح عملکرد يک سيستم تراکنشي وضعيت پاسخ زماني از ديد کاربر نهايي است. لذا اندازه گيري کنترل و بهينه سازي اين فاکتور نقش مهمي در رضايت کاربران دارد. اين امکان وجود دارد که هر يک از اجزاء مثل سرور هاي برنامه کاربردي، پايگاه هاي داده، شبکه و محيط انتقال شرايط نرمالي داشته باشند ولي در همين زمان کاربر کندي محسوسي را در اجراء تراکنش تجربه کند. در چنين شرايطي کندي مي تواند معادل قطعي سيستم و يا حتي بيشتر در کاربر احساس عدم اطمينان وعدم رضايت بوجود آورد. در حاليکه مسئولين سيستم وضعيت را نرمال ارزيابي ميکنند. فن آوري سنجش پاسخ برنامه  راه کار استانداردي را ارائه مي کند که به وسيله آن مي توان کميت و کيفيت تراکنشها را در چرخه حياتشان کنترل نمود. ابزار مديريت بلادرنگ پاسخ زماني با استفاده از اين فن آوري ودر کنار سيستم مانيتورينگ مي تواند تک تک تراکنشها را کنترل نموده و در صورت بروز هر گونه شرايط غير نرمال حتي قبل از آنکه کاربر متوجه شود ، مسئولين را مطلع نمايد. همچنين با داده هاي بدست آمده امکان تحليل رفتار تراکنشي و بين تراکنشي فراهم مي شود.
  3. مدیریت  بلادرنگ سطح خدمات (SLM) در سیستمهای تراکنشی : اين ابزار نيز در کنار سيستم مانيتورينگ قرار مي گيرد و با استفاده از داده هاي سيستم ،گزارشات کنترلي و دوره اي براي مديريت سطح خدمات در اختيار مي گذارد
  4. ابزارهای پمپاژ و تعیین نرخ بهره برداری از ظرفیت(Capacity Utilization Rate)در سیستمهای تراکنشی : در سيستمهاي رو به رشد انجام تستهاي پمپاز ضرورت خاصي دارد . بدين ترتيب که در شرايط ازمايشگاهي مشابه شرايط عملياتي سيستم تحت تستهاي پمپاژ قرار گرفته و عملکرد کل مجموعه و تک تک اجزا مورد بررسي قرار گيرد. به دو روش مي توان عمليات پمپاز را انجام داد: با استفاده از داده هاي واقعي و يا با استفاده از داده هاي شبيه سازي شده.
  • امنيت در سيستمهاي تراکنشي

  1. ابزار تعیین سطح امنیت(Security Level)
  2. ابزار انجام تستهای نفوذپذیری وآسیب پذیری(Vulnerability & Penetrability Tests)


 


سيستــمهاي پردازش تراکنشــي

بانکداری الکترونیکی

سیستمهای پرداخت اینترنتی

سیستم اطاق پایاپای الکترونیکی(ACH)

سیستم تسویه ناخالص آنی (RTGS)

سیستم تسویه اوراق بهادار الکترونیکی (SSSS)

سیستم تسویه کارت های پرداخت شتاب

چک الکترونیکی

بیمه الکترونیکی

مديريت و مانيتورينگ تراکنشي

استراتژی مدیریت تراکنشی

فنآوری سنجش پاسخ برنامه

مدیریت سطح خدمات(SLM)

اصول قابلیت اطمینان ومیزان دسترسی

استانداردهاي پرداخت

استاندارد صدور و پذیرشEMV4(2000)

استاندارد صدور و پذیرشCEPS 99

استاندارد کاربردهای هوشمند کارت برداشت و کارت اعتباریVSDC ( VIS 1.4.0)

استاندارد کیف پول الکترونیکVCEPS 3.4

 

| خروج | تماس با ما | نقشه سايت | درباره ما | صفحه اصلي