خروج | اطلاعات کاربر | عضويت | ورود به سايت

English | فارسي
الجمعة, أفريل 19, 2024 17:54:46 

                                                           

درباره ما                                                          

 

شرکت تراکنش پرداز ايرانيان يک شرکت تازه تأسيس در زمينه فناوري اطلاعات بوده واهم فعاليت شرکت متمرکز بر طراحي ، پياده سازي، مديريت ، مانيتورينگ و بهينه سازي ساختارهاي تراکنشي است.

روش مرسوم براي مديريت سيستم هاي عملياتي IT روش مديريت منابع وبا کنترل اپراتوري است. هرچند اين روش خيلي قديمي نيست اما در مقايسه با تکنولوژيهاي جديد روشي سنتي به حساب مي آيد. مؤسسات مالي و بانکها نقش پيشگامي در تعريف نيازبازار و جهت دهي به نوآوريهاي جديد را دارند. از آنجا که يک سيستم تراکنشي مالي نيازمند يک بسترعملياتي بدون خطا و با سرويس دهي بالا است، لذا بحث مديريت و مانيتورينگ تراکنشي از اهميت خاصي برخوردار است. امروزه در کشورهاي پيشرفته خدمات آنلاين مالي با در صد هاي سرويس دهي  حدود 99.999% (5 nines) و 99.99999% (7 nines) ارائه مي شوند . و اين به معني قطعي کمتر از 5 دقيقه در سال است.

 

نوع مديريت يک ساختار IT  به پنج دسته Basic , Managed, Predictive, Adaptive, Autonomic تقسيم مي شود که در اين دسته بندي روش Basic ابتدايي ترين و روش Autonomic پيشرفته ترين روش است. دستيابي به قابليت سرويس دهي بالا و بدون خطا تنها با استفاده از روشهاي پيشرفته امکان پذير است.

اگر سازماني که از روش Basic استفاده ميکند بخواهد با افزايش نيروي انساني و منابع عملياتي درصد سرويس دهي خود را افزايش دهد بايستي متحمل هزينه هاي سنگيني شود وحتي در بعضي سناريوها اين بهبود امکان پذير نيست. و ضرورتاً بايستي استراتژي مديريتي عوض شود. 

قدم اول در تغيير استراتژي فراهم نمودن شرايط مديريت تراکنشي در ساختار هاي موجود و قدم دوم استفاده از ابزار مناسب است.

 

در اين راستا شرکت کار خود را با طراحي و پياده سازي سيستم خرد پرداز (ميکرو پيمنت) که يک پردازشگر تراکنشي تحت وب است آغاز نمود. همزمان با توليد اين محصول فعاليتهاي زيادي نيزدر بخش مديريت و مانيتورينگ انجام شده تا با بکار گيري جديد ترين تکنولوژيها ابزار لازم دراين زمينه را توليد نمايد.

 

در حال حاضر تکنولوژي مانيتورينگ بلادرنگ تراکنشي پياده سازي شده است و اين توان فني وجود دارد که از استراتژيهاي مديريت پيشرفته تراکنشي در سازمانها و مؤ سسات مالي بکار گرفته شود.

 

براي کسب اطلاعات بيشتر با ما تماس  بگيريد.


 


کنفرانس منطقه ای انجمن بین المللی پارک های علمی(IASP) ، دهمین کنفرانس سالیانه انجمن آسیایی پارک های علمی (ASPA) و سومین همایش ملی پارک ها و مراکز رشد علم و فناوری با حضور شخصیت های برجسته بین المللی و ملی 27 و 28 شهریور ماه در اصفهان برگزار می شود. به گزارش خبرنگار دانشگاهی مهر در اصفهان، دکتر "قاسم مصلحی" - رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان روز گذشته در جمع خبرنگاران نقش پارک های علمی و تحقیقاتی در توسعه را پررنگ توصیف کرد و گفت: هدف اصلی پارک های علمی و تحقیقاتی ایجاد ثروت در جامعه از طریق تجاری سازی ایده ها است و به این ترتیب فارغ التحصیلان دانشگاه ها می توانند در این پارک ها توانائی های خود را به منصه ظهور برسانند. وی افزود: ایران در سال 2004 پیشنهاد میزبانی کنفرانس انجمن پارک های علمی آسیا و انجمن بین المللی پارک های علمی را مطرح کرد که در سال 2005 مورد موافقت قرار گرفت که این همایش در سال جاری در اصفهان برگزار می شود. عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی اصفهان اظهار داشت: 30 درصد از رشد اقتصادی چین و پیشرفت چشمگیر هند در زمنیه فناوری اطلاعات مدیون پارک های علمی است. به گزارش مهر، دکتر "محمود شیخ زین الدین" - دبیر علمی همایش انجمن پارک های علمی آسیا و انجمن بین المللی پارک های علمی نیز گفت: 90 مقاله به این همایش ارسال شده است که توسط 22 داور بین المللی و ملی داوری شده اند. در نهایت 44 مقاله که شامل 28 مقاله خارجی و 16 مقاله داخلی است برای شرکت در این همایش پذیرفته شده است. وی زبان اصلی این همایش را انگلیسی خواند و گفت: دو کارگاه آموزشی تخصصی با موضوع مدیریت پارک های علمی و مدیریت مراکز رشد و فناوری 25 و 26 شهریور ماه برگزار می شود. به گزارش مهر، 100 شرکت کننده خارجی در این همایش حضور دارند که 15 نفر از آنها سخنرانی می کنند. "مهاتیر محمد" -نخست وزیر سابق مالزی به همراه رئیس انجمن بین المللی پارک های علمی، رئیس انجمن پارک های علمی آسیا، مدیر بخش سیاستگذاری علوم و توسعه پایدار یونسکو و مشاور بانک جهانی در پروژه توسعه مراکز رشد از مهمانان خارجی دعوت شده به این همایش هستند. انجمن بین المللی پارک های علمی (IASP) شبکه ای جهانی از پارک های علمی است که در بیش از70 کشور 350 عضو دارد. انجمن پارک های علمی آسیا(ASPA) نیز از سال 1997 در ژاپن و با هدف رسیدن به توسعه همگام از طریق مبادلات بین سازمان های مرتبط با پارک های فناوری در منطقه آسیا شکل گرفت.

سيستــمهاي پردازش تراکنشــي

بانکداری الکترونیکی

سیستمهای پرداخت اینترنتی

سیستم اطاق پایاپای الکترونیکی(ACH)

سیستم تسویه ناخالص آنی (RTGS)

سیستم تسویه اوراق بهادار الکترونیکی (SSSS)

سیستم تسویه کارت های پرداخت شتاب

چک الکترونیکی

بیمه الکترونیکی

مديريت و مانيتورينگ تراکنشي

استراتژی مدیریت تراکنشی

فنآوری سنجش پاسخ برنامه

مدیریت سطح خدمات(SLM)

اصول قابلیت اطمینان ومیزان دسترسی

استانداردهاي پرداخت

استاندارد صدور و پذیرشEMV4(2000)

استاندارد صدور و پذیرشCEPS 99

استاندارد کاربردهای هوشمند کارت برداشت و کارت اعتباریVSDC ( VIS 1.4.0)

استاندارد کیف پول الکترونیکVCEPS 3.4

 

| خروج | تماس با ما | نقشه سايت | درباره ما | صفحه اصلي